Serum per konturin e syve Rassoda-Lift

In stock

3500 LEK

 

Antioksidant, forcues, lifting, ndricues.

Per rrudhat, fryrjen, kapaket e syve dhe rrathet e zinj.

Serum leng i perqendruar dhe me arome te fresket, me efekt te menjehershem dhe te zgjatur.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 15 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

Perberesit specifike:
• Kafeine, Escin, dredhke, arnika dhe ashe: kullues dhe tonifikues, reduktojne fryrjen dhe kapaket e rene te syrit. Masazhi me roll-on rrit efektet e tyre duke stimuluar mikroqarkullimin e lekures
• Acidi hjaluronik: hidratues i fuqishem
• Kolagjen bimor: ruan hidratimin dhe ka nje efekt lifting te menjehershem
• Rregullues i pigmentit te lekures: mbulon dhe zbut, ul dukshmerine e rratheve te zinj dhe kapilareve me nje efekt natyral per nje pamje me te shnderitshme dhe te fresket
• Bisabolol, kamomil dhe mjalt: zbutes dhe hidratues
• Vaj ulliri ekstra i virgjer, vaj luledielli, vaj ulliri i pasapunizuar, gjalp shea: teper ushqyese dhe anti rrudhe.

Perdorimi: aplikojeni tek konturi i syve ne mengjes dhe darke ose cdo here qe e ndjeni te nevojshme.

INCI: Aqua (Water), Olea Europaea (Olive) Leaf Extract*/**, Glycerin°, Tocopheryl Acetate, Decyl Cocoate, Caffeine, Potassium Palmitoyl, Hydrolyzed Wheat Protein, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Mel/Honey*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Myristyl Myristate, Lecithin, Sorbitol, Xanthan Gum, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Retinyl Palmitate, Palmitoyl Hexapeptide-19, Palmitoyl Heptapeptide-5, Sodium Hyaluronate°°, Hydrolyzed Lycium Barbarum Fruit***, Escin, Titanium Dioxide/CI 77891, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Arnica Montana Flower Extract*, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract*, Ruscus Aculeatus Root Extract*, Bisabolol, Acacia Senegal Gum°°°, Parfum/Fragrance*°*, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide.
* Organike
** Krijuar nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences
*** Nga manaferra Goji te Toskanes, e zhvillur ne bashkepunim me nje spin-off te Universitetit te Bolonjes.
° Origjine bimore
°° Nga biosinteze bakteriale
°°°Kolagjen vegjetal
*°*Pa alergjene Reg.EUR.1223/2009

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serum per konturin e syve Rassoda-Lift”
Shporta e blerjeve