Serum qetesues ‘Flower Power’ me Kanabis

In stock

1700 LEK

 

Serum per skuqjet pas rrojet, freskon dhe ndihmon ne kurimin e plageve te vogla ne fytyre.

• Produkt organik
• Vegan
• Made in Italy
• 10 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Serumi qeteues ‘Flower Power’ i La Saponaria eshte nje trajtim kozmetik i perqendruar, i pasur me principe active qetesuese. Eshte ideal per te zbutur skuqjet e rrojes, dhuron lehtesim te menjehershem dhe freskon lekuren.

Permban:

• Vaj kerpi (kanabis): qetesues dhe ristrukturues
• Perzierje te 7 ekstraktesh bimesh me veti hidratuese dhe zbutese
• Bisabololo: efekt zbutes
• Hidrolat sherebeli bio: freskues
• Kerp, kamomil, liquorice, caj jeshil, sherebel: freskues dhe disinfektues.

Perdorimi: Tundeni produktin dhe aplikojeni tek zonat e interesuara.

INCI: Aqua, Salvia Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*, Ethylhexyl Stearate, Olea Europaea Fruit Oil*, Cetearyl Olivate, Propanediol, Sorbitan Olivate, Butyrospermum Parkii Butter*, Cannabis Sativa Seed Oil*, Centella Asiatica Extract, Bisabolol, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Chamomilla RecutitaFlower Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Phenethyl Alcohol, Linalool, Undecyl Alcohol, Sodium Phytate, Parfum**, Citral, Limonene, Geraniol
* organike ** origjine natyrale

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serum qetesues ‘Flower Power’ me Kanabis”
Shporta e blerjeve