Set mini furçash

In stock

4700 LEK

 

Aksesoret me te rendesishem te tualetit ne nje çante te vogel super te rehatshme:

• 1x Furçe Blush
• 1x Furçe per korrektor
• 1x Furçe per puder
• 1x Furçe Spoolie
• 1 x Furçe diagonale per eyeliner
• 1x Furçe penel per eyeliner
• 1x Furçe per tonet e syve
• 1x Furçe Socket Line per sfumim
• 1x Pochette (çanta)

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Ky set permban te gjitha furçat me popullore te Lily Lolo ne format mini! Perfekte per ta marre gjithmone me vete.

Konfeksioni perbehet nga 8 furça vegan dhe nje çante e bukur dhe praktike (rreth 17,5cm x 12cm x 3cm).
• Furçe blush: per nje aplikim perfekt te fardit
• Furçe per puder: ndihmon ne aplikimin e njetrajtshem te lualetit mineral ne pluhur
• Furçe per korrektor: ndihmon ne mbulimin e difekteve te vogla apo njollave
• Furçe Spoolie: kreher per te definuar qerpiket dhe vetullat
• Furçe diagonale per eyeliner qe siguron nje linje eyeliner perfekte dhe te precize
• Furçe penel per eyeliner: per nje aplikim perfekt te eyeliner dhe tonit te syve
• Furçe per tonet e syve: perfekt per aplikimin e toneve te syve
• Furçe socket line: per te zbutur dhe sfumuar ngjyrat tek syte

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set mini furçash”
Shporta e blerjeve