Sfungjer tualeti

In stock

900 LEK

 

Sfungjer per aplikimin e fondatines minerale.

Mund te perdoret gjithashtu per heqjen e tualetit mineral.

• Gjatesia: 8cm
• Made in UK

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Ky sfungjer eshte alternativa ideale per aplikimin e fondatines minerale ne menyre me te njetrajtshme e te dendur. Eshte gjithashtu perfekte per eliminimin e tualetit mineral te tepert pas aplikimit te tij me nje furce.

Mund te lahet dhe vjen se bashku me nje mbajtese plastike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sfungjer tualeti”
Shporta e blerjeve