Shampo ekuilibruese per floke te yndyrshem

In stock

2000 LEK

Shampo per floke te yndyrshem me vitamine E.

Ekstraktet aktive ribalancojne dhe normalizojne skalpin, ulin prodhimin e yndyres ne lekure qe nga perdorimi i pare!
Ekstraktet e helichrysum dhe violes tringjyreshe ribalancojne prodhimin e sebumit, pastrojne dhe tonifikojne skalpin.

• Produkt organik
• Pa alkol
• Vegan dhe nickel tested
• Made in Italy
• 250ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , ,

Perdorimi:
Aplikojeni mbi floke te lagur, masazhoni ne menyre delikate dhe beni shpelarjen.

Principet aktive:
Perberesit hidratues: betaine, glicerine vegjetale.
Perberesit mbrojtes dhe pastrues te lekures: ekstrakti i violes tringjyreshe, ekstrakti i helichrysum organik dhe vitamine E.

Nuk permban:
• Parabene
• Silikone
• Petrolatum
• Vajra mineral
• PEG, PPG, EDTA
• Alkool
• SLS, SLES, BHA, BHT, OGM,
• Ingrediente me prejardhje shtazore
• Lanoline dhe ngjyryes.

INCI: aqua, coco-glucoside, sodium coco-sulfate, betaine, disodium cocoamphodiacetate, inulin, helichrysum italicum extract*, viola tricolor extract*, pelargonium graveolens oil, panthenol, glycerin, glyceryl oleate, tocopheryl acetate, tetrasodium glutamate diacetate, lactic acid, sodium chloride, parfum, sodium benzoate, potassium sorbate, limonene.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo ekuilibruese per floke te yndyrshem”
Shporta e blerjeve