Shampo me luledielli dhe portokall te embel

1200 LEK4800 LEK

SKU: N/A

Shampo organike me fara lini per floke te thate dhe te trajtuar kimikisht.
Efekt forcues dhe rigjallerues per floket e demtuar.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 200 ml ose 1 L

Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: , ,

Shampo vegan dhe artizanale me luledielli dhe portokall te embel eshte nje detergjent i formuluar me ingrediente te thjeshte, ideal per floke te thate, pa jete dhe te ashper.
Nje perqendrim perberesish natyrale i japin force dhe shkelqim flokeve te thate e te trajtuar. Ne mungese te petrokimikateve, kjo shampo permban ekstrakte organike te fares se linit, moringes dhe farave te lulediellit. Vaji i paster esencial i portokallit te embel dhe barbarozes ndjellin aromat e Sicilise dhe te natyres.

• Dhuron jete dhe shkelqim
• Ideale per floke te dobet
• Efekt forcues
• E aromatizuar me vaj esencial pure te portokallit te embel dhe barbaroze
• Nuk permban SLES, OGM, PEG apo parabene.
• Permban vetem lende te para natyrale
• Vegan dhe jo e testuar tek kafshet

Principet aktive:
• Fara lini
• Preteina vegjetale
• Ekstrakte te moringes dhe lulediellit
• Xhel aloe
• Vaj esencial portokalli te embel dhe barbaroze

Perdorimi: aplikoni nje sasi te vogel tek floket e lagur, masazhoni dhe me pas beni shpelarjen me uje te bollshem.

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Linum Usitatissimum Seed Extract*, Helianthus Annuus Extract*, Glyceryl Oleate, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Sodium Lauroyl Glutamate, Saccharide Isomerate, Citrus Aurantium Amara Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed*, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Citrus Grandis Peel Oil, Glycerin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Citronellol, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Limonene, Linalool, Geraniol, Maltodextrin, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Citric Acid.
*organike

Permasat

1 L, 200 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me luledielli dhe portokall te embel”
Shporta e blerjeve