Shampo me vaj ulliri ekstra te virgjer

1200 LEK4800 LEK

SKU: N/A

Shampo artizanale pa parfum, ideale per larje te shpeshta dhe lekure te ndjeshme.
Ideale per te gjithe familjen.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 200 ml ose 1 L

Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: , ,

Shampo me vaj ulliri ekstra te virgjer dhe fara lini eshte nje produkt shume delikat, pastron pa qene agresiv tek lekura e kokes dhe eshte ideal per te gjithe familjen, edhe per ata qe vuajne nga skalpi i irrituar dhe i ndjeshem.

• Ideale per perdorim te perditshem
• Nuk permban parfumera apo substanca irrituese
• Mund te personalizohet me perdorimin e vajrave esenciale (rreth 1%)
• Nuk permban SLES, OGM, PEG apo parabene
• Permban vetem lende te para natyrale dhe me impakt te ulet ambjental
• Vegan dhe jo i testuar te kafshet

Ne mungese te kimikateve, kjo shampo eshte e pasur ne vajra dhe perdor ekstrakte ushqyese dhe natyrale si vaji ekstra i virgjer i ullirit, vaj i farave te linit dhe ekstrakti i moringes.

Perdorimi: aplikoni nje sasi te vogel tek floket e lagur, masazhoni dhe me pas beni shpelarjen me uje te bollshem.

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Linum Usitatissimum Seed Extract*, Olea Europaea Fruit Oil*, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Glyceryl Oleate, Saccharide Isomerate, Sodium Lauroyl Glutamate, Glycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Maltodextrin, Sodium Citrate, Sodium Chloride.
*organike

Permasat

1 L, 200 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo me vaj ulliri ekstra te virgjer”
Shporta e blerjeve