Shampo per femije per floke dhe trup

Out of stock

1000 LEK

Detergjent delikat per lekuren dhe floket e me te vegjelve. Jo me lote!

Mban te pandryshuar ekuilibrin fiziologjik dhe siguron nje detergjence te sigurte dhe te mire toleruar. Perberesit e zgjedhur vijne nga filiera ekologjike dhe produkti eshte formuluar per te ulur rrezikun e irritimeve ose loteve gjate banjes.

• Produkt organik
• Oftalmologjikisht dhe dermatologjikisht e testuar per lekura te ndjeshme
• Vegan
• Made in Italy
• 200 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Permban perberes te zgjedhur per vetite e tyre embelsuese, qetesuese dhe zbutese:
 Vaj kajsie
 Ekstrakte biologjike te hamamelis, calendules dhe kamomilit

Perdorimi: Hidhni nje sasi te vogel ne vasken me uje te vaket, ose aplikoni nje sasi te vogel ne duar ose ne sfungjer natyral. Shpelani me uje te vaket.

INCI: Aqua, Coco-Glucoside, Chamomilla Recutita Flower Water*, Sodium Coco-Glucoside Tartrate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hamamelis Virginiana Water*, Glyceryl Oleate, Calendula Officinalis Flower Extract*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Tocopherol, Sodium Pca, Sodium Chloride, Glycerin, Xanthan Gum, Propanediol, Sodium Phytate, Parfum, Phenethyl Alcohol, Undecyl Alcohol, Linalool, Citronellol.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per femije per floke dhe trup”
Shporta e blerjeve