Shampo per larje te shpeshta

In stock

2000 LEK

Shampo delikate per larje te shpeshta dhe skalp te ndjeshem me efekt ekuilibrues dhe ndricues.

Ekstrakti i jaseminit tonifikon skalpin, mbron integritetin e flokut dhe permireson shkelqimin e tij natyral.
Vetite freskuese dhe zbutese te ekstraktit te mjedres e bejne kete shampo ideale per larjet e perditshme.

• Produkt organik
• Pa alkol
• Vegan dhe nickel tested
• Made in Italy
• 250 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , ,

Perdorimi:
Aplikojeni ne floke te lagur, masazhoni me delikatese dhe me pas beni shpelarjen.

Principet aktive:
Perberesit hidratues: provitamine B5, vitamine E, glicerine vegjetale.
Perberesit mbrojtes: ekstrakte nga lulja e jaseminit organik dhe ekstrakte te mjedres organike.

Nuk permban:
• Parabene
• Silikone
• Petrolatum
• Vajra mineral
• PEG, PPG, EDTA
• Alkool
• SLS, SLES, BHA, BHT, OGM,
• Ingrediente me prejardhje shtazore
• Lanoline dhe ngjyryes.

INCI: aqua, coco-glucoside, sodium coco-sulfate, betaine, disodium cocoamphodiacetate, inulin, glycerin, jasminum officinale flower extract*, rubus idaeus leaf extract*, panthenol, glyceryl oleate, tocopheryl acetate, tetrasodium glutamate diacetate, lactic acid, sodium chloride, parfum, sodium benzoate, potassium sorbate, limonene.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per larje te shpeshta”
Shporta e blerjeve