Shampo ristrukturuese

Out of stock

2000 LEK

Shampo per floke pa jete, te demtuar dhe te trajtuar.

Bimet aktive ndihmojne trupin e flokut te ristrukturohet duke dhene si rezultat, floke me te shendetshem e me shkelqim.
Ekstrakti i frutit te pasionit hidraton, mbron dhe ushqen floket, duke u dhene gjalleri.
Ekstraktet e fares se linit dhe trendafilit, me vetite e tyre te njohura ushqyese dhe zbutese, ndihmojne ne permiresimin e shkelqimit natyral te flokut.

• Produkt organik
• Pa alkol
• Vegan dhe nickel tested
• Made in Italy
• 250ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Perdorimi:
Aplikojeni mbi floke te lagur, masazhoni ne menyre delikate dhe beni shpelarjen.

Principet aktive:
Perberesit hidratues: inulin, glicerine vegjetale.
Perberesit mbrojtes: ekstrakt i frutit te pasionit organik, ekstrakti i fares se linit organik, uje trendafili damascena organik dhe vitamine E.

Nuk permban:
• Parabene
• Silikone
• Petrolatum
• Vajra mineral
• PEG, PPG, EDTA
• Alkool
• SLS, SLES, BHA, BHT, OGM,
• Ingrediente me prejardhje shtazore
• Lanoline dhe ngjyryes.

INCI: aqua, coco-glucoside, sodium coco-sulfate, betaine, disodium cocoamphodiacetate, glycerin, inulin, passiflora incarnata flower extract*, rosa damascena flower water*, linum usitatissimum seed extract*, panthenol, glyceryl oleate, tocopheryl acetate, tetrasodium glutamate diacetate, lactic acid, sodium chloride, parfum, sodium benzoate, potassium sorbate, geraniol.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo ristrukturuese”
Shporta e blerjeve