Shampo sherebele dhe limon

1200 LEK4800 LEK

SKU: N/A

Shampo organike me fara lini per floke te yndyrshem.
Parandalon zbokthin.

 

• Produkt organik
• Made in Italy
• 200 ml ose 1 L

Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: , ,

Shampo La Saponaria per floke te yndyrshem me fara lini dhe sherebel e limon eshte ideale per larjen e perditshme te flokeve te yndyrshem dhe me zbokth. Eshte nje produkt 100% vegan, permban nje baze tensioaktivesh delikate me prejardhje nga luledielli dhe arra e kokosit: pastron pa thare majat e flokeve dhe parandalon prodhimin e tepert te yndyres. Eshte e pasur me ekstrakte te cmuara vegjetale me aksion regjes dhe normalizues

• Aksion deodorant
• Akion feskues
• Purifikon skalpin
• Parandalon formimin e zbokthit
• Nuk than majat e flokeve
• Ideale per floke te yndyrshem
• Permban vetem lende te para natyrale
• Nuk permban OGM, SLES, PEG apo parabene
• Vegan dhe jo e testuar tek kafshet

Ndihmon ne parandalimin e zbokthit dhe eshte ideale per floke te yndyrshem, duke qene e pasur ne ekstrakte te çmuara vegjetale te sherebeles, limonit dhe hithrit te cilat kane efekte normalizuese dhe regjese.

Perdorimi: aplikoni nje sasi te vogel tek floket e lagur, masazhoni dhe me pas beni shpelarjen me uje te bollshem.

INCI: Aqua, Salvia Officinalis Leaf Water*, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Linum Usitatissimum Seed Extract*, Urtica Dioica Leaf Extract*, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Glyceryl Oleate, Saccharide Isomerate, Salvia Officinalis Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Potassium Undecylenoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin, Limonene, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Maltodextrin, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Chloride.
*organike

Permasat

1 L, 200 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo sherebele dhe limon”
Shporta e blerjeve