Shampo trupi organike mesdhetare

900 LEK3500 LEK

SKU: N/A

 

100% natyrale dhe shume ushqyese per larjen e perditshme.

Ekuilibruese e yndyres, hidratuese dhe delikate.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 200 ml ose 1 L

Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: , ,

Shampo trupi organike me kumak, sherebele dhe livando.
Formule ekologjike, e pasur ne perberes aktive me veti zbutese dhe qetesuese e cila i jep lekures nje shkelqim mesdhetar.

Principet aktive:

  • Ekstrakt kumaku
  • Vaj ulliri ekstra  virgjer
  • Uje livandoje
  • Vaj esencial sherebeli dhe livandoje

100% perberes italiane te perftuar ne menyre etike.

Perdorimi: perdoret si nje shampo normale trupi, thjesht mjafton shume pak per te shkumuar, kjo ben qe produkti te zgjasi me te vertete shume!

INCI: Aqua, Lavandula Hybrida Flower Water*, Ammonium Lauryl Sulfate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Calendula Officinalis Flower Extract*, Olea Europaea Fruit Oil*, Salvia Officinalis Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Glycerin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Sodium Chloride, Linalool, Limonene. (*organike)

Permasat

1 L, 200 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo trupi organike mesdhetare”
Shporta e blerjeve