Shkelqyes per buzet

1900 LEK

SKU: N/A

 

Shkelqyes fantastik per buzet, 100% natyral me shije cokollate.

Ka nje shkelqim mahnites natyral dhe hidraton dhe ushqen buzet e thata.

• Produkt organik
• Made in UK
• 4 ml

Bitten PinkBitten Pink
ClearClear
CocktailCocktail
Damson DuskDamson Dusk
High FlyerHigh Flyer
Peachy KeenPeachy Keen
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Gloss per buzet me shkelqim ultra natyral; delikat dhe hidratues me jojoba dhe vitamine E. Ushqen buzet dhe i mbron ato nga agjentet e jashtem.

Karakteristikat:
• Permban sasi te medha te jojobes dhe vitamines E
• Efekt shkelqyes dhe hidratim maksimal
• Arome cokollate
• Nuk ngjit, per nje rezultat me shkelqim dhe te njetrajtshem
• I pershtatshem per vegjetarianet

Perdorimi: aplikojeni vetem apo siper buzekuqit tuaj te preferuar

INCI: ricinus communis seed oil, oleic/linoleic/linolenic polyglycerides, sorbitan olivate, cera alba, simmondsia chinensis seed oil, aroma, copernicia cerifera cera, candelilla cera, mica, tocopherol [+/- ci 77891 (titanium dioxide), ci 77491 (iron oxide), ci 77742 (manganese violet), ci 77492 (iron oxide), ci 77499 (iron oxide)]

Tonalitetet

Bitten Pink, Clear, Cocktail, Damson Dusk, High Flyer, Peachy Keen

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkelqyes per buzet”
Shporta e blerjeve