Shkume larese per fytyren

In stock

2200 LEK

Micellar water.

Laresi ‘’all-in-one’’, pa shpelarje dhe fitues i çmimeve eshte ideal per perdorim te perditshem dhe per udhetime. Largon papastertite dhe make-up-in, balancon dhe hidraton edhe lekurat me te ndjeshme vetem me nje pasazh. Me baze aloe vera, acid hjaluronik dhe bozhure nordike.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 100 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

Perdorimi: aplikojeni ne mengjes dhe darke, masazhojeni ne lekuren dhe shpelajeni me uje te ngrohte. Vazhdoni rutinen me tonikun dhe hidratuesin e MADARA.

INCI: Aqua, Sodium Cocamphoacetate, Rosa Damascena (Rosa) Flower Water, Alcohol, Glycerin, Lactic Acid, Sucrose Cocoate, Benzyl Alcohol, Achillea Millefolium (Yarrow) Extract, Calendula Officinalis (Calendula) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Camomile) Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aroma

Shporta e blerjeve