Sale!

Sneaker e bardhe dhe roze

11800 LEK 10000 LEK

SKU: N/A

Sneaker Gas e bardhe me glitter.

• Materiali: 95% poliuretan – 5% glitter
• Magazina: 🇮🇹

thumbnail37
thumbnail38
thumbnail39
thumbnail40
thumbnail41
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,
Zgjidh numrin tend:

37, 38, 39, 40, 41

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sneaker e bardhe dhe roze”
Shporta e blerjeve