Time Miracle – Krem anti-rrudhe

In stock

7000 LEK

Time Miracle age defence day cream.

Ky hidratues luksoz anti rrudhe redukton dramatikisht demtimet e shkaktuara nga ambjenti, ndihmon ne stimulimin e kolagjenit natyral te lekures, riparon strukturen e lekures dhe e ndriçon ate.
Ju do te shihni menjehere nje lekure me te bute dhe rrezelluese. I formuluar me BIO – KOMPLEKSIN CELL REPAIR te zoteruar nga MADARA dhe lengun rigjenerues te meshteknes nordike.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 50 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

Uji i meshteknes pershpejton ndarjen qelizore dermale me 25% dhe mbron nga radikalet e lira, duke parandaluar plakjen gjenetike dhe ambjentale. *
BIO – KOMPLEKSI CELL REPAIR permireson elasticitetin e lekures, duke minimizuar dhe zbutur rrudhat dhe linjat e mimikes.

I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT, 35 gra*

REZULTATE TE MENJEHERSHME:
91% raportojne lekure me te bute dhe me shkelqim
PAS 4 JAVESH:
100% raportojne nje reduktim te rrudhave dhe linjave te mimikes dhe permiresim te elasticitetit te lekures.
62% kane nje rritje te sintezes se kolagjenit

ÇFARE TJETER DUHET TE DINI:
Formule unike e bazuar ne lengun rigjenerues se meshteknes nordike me 0% uje te shtuar. Lengu i meshteknes eshte nje leng revolucionar i provuar per reduktimin e te gjitha shenjave e plakjes se lekures.
Permban BIO – KOMPLEKSIN CELL REPAIR te zoteruar nga MADARA, i cili stimulon prodhimin e kolagjenit , ndihmon ne lifting e lekures dhe mbron nga radikalet e lira.
*i testuar dermatologjikisht, 35 gra, mosha nga 29 deri ne 70 vjeç, 4 jave
** analize spectrophotometric intracutaneous

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te paster ne mengjes.

 

INCI: Betula Alba (Birch) Juice, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Isoamyl Laurate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Citrate, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3, Methylglucose Distearate, Cetearyl Alcohol, Betaine, Sodium PCA, Hippophae Rhamnoides (Sea-buckthorn) Fruit Extract, Trifolium Pratense (Red Clover) Flower Extract, Sodium levulinate, Alchemilla Vulgaris (Lady’s Mantle) Extract, Galium Verum (Lady’s bedstraw) Extract, Vaccinium Myrtillus (Blueberry) Fruit Extract, Aroma, Dicaprylyl Carbonate, Dipalmitoyl hydroxyproline, Aqua, Titanium Dioxide (CI 77891), Mica ( CI 77019 ), Sodium anisate, Beta-glucan Chitin, Tocopherol, Lactic Acid, Aesculus Hippocastanum (Horse-chestnut) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Sodium phytate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Citronellol, Geraniol, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Time Miracle – Krem anti-rrudhe”
Shporta e blerjeve