Time Miracle – Serum riparues qelizor

In stock

7300 LEK

Time Miracle cellular repair serum.

Nje perqendrim ingredientesh aktive, e provuar klinikisht per kujdesin anti – age. Stimulon fuqishem rigjenerimin qelizor qe sjell nje permiresim te dukshem te butesise se lekures dhe redukton pamjen e rrudhave. Konturet e fytyres behen me te dukshme; lekura karikohet me hidratimin dhe gjallerine e duhur.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 30 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

Uji i meshteknes pershpejton ndarjen qelizore dermale me 25% dhe mbron nga radikalet e lira, duke parandaluar plakjen gjenetike dhe ambjentale. *
BIO – KOMPLEKSI CELL REPAIR permireson elasticitetin e lekures, duke minimizuar dhe zbutur rrudhat dhe linjat e mimikes.

I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT, 30 gra**

REZULTATE TE MENJEHERSHME:
86% raportojne efekt lifting*
PAS 4 JAVESH:
69% kane nje rritje te sintezes se kolagjenit me 30%**

ÇFARE TJETER DUHET TE DINI:
Formule unike e bazuar ne lengun rigjenerues se meshteknes nordike me 0% uje te shtuar. Lengu i meshteknes eshte nje leng revolucionar i provuar per reduktimin e te gjitha shenjave e plakjes se lekures.
Permban BIO – KOMPLEKSIN CELL REPAIR te zoteruar nga MADARA, i cili stimulon prodhimin e kolagjenit , ndihmon ne lifting e lekures dhe mbron nga radikalet e lira.
*raport i konsumatoreve, 30 gra
**i testuar dermatologjikisht, analize spectrophotometric intracutaneous, 30 gra

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te paster, mengjes dhe darke; ndiqeni me aplikimin e nje hidratuesi.

 

INCI: Betula Alba (Birch) Juice, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Isoamyl Laurate, Betaine, Sodium PCA, Aqua, Hippophae Rhamnoides (Sea-buckthorn) Fruit Extract, Trifolium Pratense (Red Clover) Flower Extract, Cetearyl Glucoside, Sodium levulinate, Alchemilla Vulgaris (Lady’s Mantle) Extract, Galium Verum (Lady’s bedstraw) Extract, Vaccinium Myrtillus (Blueberry) Fruit Extract, Cellulose, Dipalmitoyl hydroxyproline, Palmitic acid, Stearic Acid, Xanthan Gum, Aroma, Sodium anisate, Lactic Acid, Titanium Dioxide (CI 77891), Xylitylglucoside, Aesculus Hippocastanum (Horse-chestnut) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, CI 77288 (Chromium Oxide Green), Mica ( CI 77019 ), Sodium phytate, Xylitol, Hydrolyzed Hyaluroni Acid, Alteromonas Ferment Extract, Phenethyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Time Miracle – Serum riparues qelizor”
Shporta e blerjeve