Ton kompakt per syte

1800 LEK

SKU: N/A

 

Ton per syte i disponueshem ne shume ngjyra, hidraton lekuren dhe eshte praktik per t’u marre me vete.

• Produkt organik
• Made in UK
• 2 g

Ivory TowerIvory Tower
Rolling StonesRolling Stones
Silver LiningSilver Lining
Stark NakedStark Naked
Truffle ShuffleTruffle Shuffle
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Toni per syte kompakt i Lily Lolo eshte i bute si medafsh dhe shume i pigmentuar. Hidraton fale vajit jojoba dhe siguron nje look perfekt me sy glamour, ngjyra te pershtatshme per çdo rast.

• Praktik dhe perfekt per ta vene ne çante
• I lehte per t’u aplikuar
• Kohezgjatje e mire
• Aplikohet me shtresa per nje look akoma me instensiv
• Me shege antioksiduese dhe vaj manuka antibakterik
• Nuk thane lekuren
• Nuk permban parfum dhe puder talk
• Vegan (perveç Pekaboo)

Perdorimi: aplikojeni tek qepalla me ndihmen e nje furçe.

INCI:
Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate [+/- Silica, Tin Oxide, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77742 (Manganese Violet), Ci 77007 (Ultramarines), Ci 77510 (Ferric Ferrocyanide) , Ci 77288 (Chromium Oxide)]
Vegan Friendly perveç Peekaboo

Tonalitetet

Ivory Tower, Rolling Stones, Silver Lining, Stark Naked, Truffle Shuffle

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ton kompakt per syte”
Shporta e blerjeve