Ton per syte mineral

1500 LEK

SKU: N/A

 

Tone me pluhur mineral 100% natyral, te disponueshme ne shume ngjyra.

Karakterizohen nga pigmentimi dhe jetegjatesia e larte.

• Produkt organik
• Made in UK
• 1,5 g

Bronze SparkleBronze Sparkle
Deep PurpleDeep Purple
Golden LilacGolden Lilac
GunmetalGunmetal
MoonlightMoonlight
MudpieMudpie
OrchidOrchid
Parma VioletParma Violet
Pink ChampagnePink Champagne
Sand DuneSand Dune
SidewalkSidewalk
Smoky BrownSmoky Brown
Soul SisterSoul Sister
Vanilla ShimmerVanilla Shimmer
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Toni mineral Lily Lolo eshte nje pluhur natyral dhe fin qe permban pigmente ngjyrash intensive dhe qe zgjasin shume.

Shumellojshmeri ngjyrash, nga me natyralet deri te ato me te gjalleruara.

Nuk permban substanca kimike gerryese, nanogrimca, parabene, oksiklorid bismuti, puder talk, ngjyrues sintetike, rimbushes, parfum dhe konservues.
• Natyral dhe me perberje delikate
• Pigmente minerale te forta e te gjalla
• Kohe e gjate qendrimi i ngjyrave
• 100% natyral
• I pershtatshem per vegjetarianet dhe veganet

Keshille:
Per syte bojqielli, keshillohen tonalitetet gri-kafe, gri, lejla, vjollce dhe argjend. Toni kaf veçanerisht i pershtatet mire syve bojqielli.
Per syte kaf pershtaten te gjitha ngjyrat. Ngjyrat me tonalitet blu dhe jeshil jane veçanerisht te keshillueshme per syte kaf.
Per syte jeshil, keshillohen tonet nga bezha te kafja cokollate. Lejlaja dhe roza jane te mrekullueshme per tu shtuar; jeshilja e hapur krijon nje drite te dukshme.
Per syte ngjyre lajthi, zgjidhni kryesisht ngjyra te hapura per te krijuar nje kontrast te bukur. Keshillohen gjithashtu: roze, vjollce dhe bojqielli.

INCI:
Orchid: Mica [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Angelic: Mica [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Cream Soda: Mica [+/- Ci 77007 (Ultramarines), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Vanilla Shimmer: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Honey Peach: Mica (CI77019), May Contain : Titanium Dioxide (CI77891), Iron Oxide (CI77491, CI77492, CI77499), Chromium Oxide (CI77288), Ferric Ferricyanide (CI77510), Ultramarine Blue (CI77007)
Gold Digger: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine)]
Sticky Toffee: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77510 (Ferric Ferrocyanide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Brown Sugar: Mica (CI77019), May Contain : Titanium Dioxide (CI77891), Iron Oxide (CI77491, CI77492, CI77499), Chromium Oxide (CI77288), Ferric Ferricyanide (CI77510), Ultramarine Blue (CI77007)
Bronze Sparkle: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide)]
Choc Fudge Cake: Mica, Silica, Tin Oxide [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Soft Brown: Mica [+/- Ci 77007 (Ultramarines), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Mudpie: Mica [+/- Ci 77007 (Ultramarines), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]
Moonlight: Mica [+/- Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Hush: Mica (CI77019), May Contain : Carmine (CI75470), Titanium Dioxide (CI77891), Iron Oxide (CI77491, CI77492, CI77499), Chromium Oxide (CI77288), Ferric Ferricyanide (CI77510), Ultramarine Blue (CI77007)
Pink Champagne: Mica, Silica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Golden Lilac: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77510 (Ferric Ferrocyanide), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 75470 (Carmine)]
Parma Violet: Mica [+/- Ci 77007 (Ultramarines), Ci 77491 (Iron Oxide)]
Deep Purple: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77510 (Ferric Ferrocyanide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Green Opal: Mica, Silica, Tin Oxide [+/- Ci 77288 (Chromium Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Khaki Sparkle:Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Pixie Sparkle:Mica [+/- Ci 77288 (Chromium Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77510 (Ferric Ferrocyanide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Sidewalk: Mica [+/- Ci 77499 (Iron Oxide)]
Mystery: Mica [+/- Ci 77007 (Ultramarines), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Greyzie Daze: Mica (CI77019), May Contain : Titanium Dioxide (CI77891), Iron Oxide (CI77491, CI77492, CI77499), Chromium Oxide (CI77288), Ferric Ferricyanide (CI77510), Ultramarine Blue (CI77007)
Gunmetal: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Miami Taupe: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]
Plumberry Hill: Mica (CI77019), May Contain : Carmine (CI75470), Titanium Dioxide (CI77891), Iron Oxide (CI77491, CI77492, CI77499), Chromium Oxide (CI77288), Ferric Ferricyanide (CI77510), Ultramarine Blue (CI77007)
Smoky Brown: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]
Witchypoo: Ci 77499 (Iron Oxide)
Cosmopolitan: Mica [+/- Ci 77007 (Ultramarines), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]
Soul Sister: Mica [+/- Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]

Tonalitetet

Bronze Sparkle, Deep Purple, Golden Lilac, Gunmetal, Moonlight, Mudpie, Orchid, Parma Violet, Pink Champagne, Sand Dune, Sidewalk, Smoky Brown, Soul Sister, Vanilla Shimmer

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ton per syte mineral”
Shporta e blerjeve