Tonik balancues

Out of stock

2300 LEK

Balancing toner.

Nje formule qe balancon pH me ekstrakte zbutese te mjedres dhe kastravecit te fresket, ujerave floreal dhe ingredienteve hidratues natyrale, e ben lekuren te duket e paste dhe e fresket.
Kthejeni lekuren e paekuilibruar ne gjendjen e saj te shendetshme me kete tonik freskues dhe rregullues. Ndihmon ne rikthimin e shtreses natyrale mbrojtese te lekures, tonifikon thelle dhe zbut, minimizon dukjen e preve dhe rregullon pH natyral te lekures.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 200 ml

Out of stock

Shto ne Liste

Perdorimi: aplikojeni ne lekure te paster. Ndiqeni me nje hidratues MADARA.

ÇFARE TJETER DUHET TE DINI:
Ky tonik eshte i amballazhuar me nje shishe te ricikluar per te ulur volumin e shisheve plastike te prodhuara çdo vi!

INCI: Aqua Rosa Damascena (Rosa) Flower Water, Glycerin Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Hamamelis Virginiana (Witch-hazel) Leaf Water, Plantago Major (Plantain) Leaf Extract, Sodium PCA, Xylitylglucoside, Betaine, Anhydroxylitol, Chamomilla Recutita (Camomile) Flower Extract, Propanediol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Xylitol, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid

Shporta e blerjeve