Trajtim Anti Age per duart

Out of stock

2200 LEK

 

Super ushqyer dhe rigjenerues, qetesues dhe mbrojtes.

Me efekt zbardhues dhe forcues per thonjte.

Emulsion i bute me arome mellage dhe lulesh mesdhetare.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 75 ml

Out of stock

Shto ne Liste

Ideale per nje ushqim intensiv, aksion qetesues dhe mbyllje te shpejte te plageve te duarve te plasaritura nga i ftohti ose nga agjentet kimike dhe per forcimin e thonjve te holle.

Nepermjet aksionit te fuqishem antioksidante, aktivizimit te mikroqarkullimit dhe stimulimit te riparimit qelizor, ekstraktet e gjetheve te ullirit dhe rrushit me permbajtje te larte, parandalojne plakjen e duarve te shkaktuar nga rrezet UV dhe agjentet e jashtem, dhe sjellin gjithashtu nje efekt zbardhues dhe uniformues tek njollat.

Rezultatet shihen qe ne perdorimet e para.

INCI: Aqua [water], Vitis vinifera (Grape) leaf extract*/**, Olea europaea (Olive) leaf extract*/** Ethylexyl stearate, Caprylic/Capric triglyceride, Sodium stearoyl lactylate, Glyceryl stearate, Sesamum indicum (Sesame) seed oil*, Cetearyl alcohol, Glycerin***, Olea europaea (Olive) fruit oil*, Butyrospermum parkii (shea butter)*, Persea gratissima (Avocado) oil*, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) oil*, Mel (honey)*, Cera alba*, Aloe barbadensis leaf extract*, Calendula officinalis flower extract*, Panthenol, Smithsonite extract, Malachite extract, Xanthan gum, Ascorbyl palmitate, Lactic acid, Arachis hypogaea (peanut) oil, Lecithin, Retinol, Daucus carotasativa (Carrot) root extract*, Terpineol, Tocopherol, Sodium PCA, Helianthus annus (Sunflower) seed oil*, Fructose, Sodium lactate, Benzyl acetate, Linalyl acetate, Butylphenyl methylpropional, Linalool, Cinnamyl alcohol, Benzyl benzoate, Geraniol, Citric acid, Coumarin, Glycine, Inositol, Niacinamide, Urea, Parfum [fragrance], Phenethyl alcohol, Phenoxyethanol, Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate.

* Organike
** Krijuar nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences
***Origjine bimore

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trajtim Anti Age per duart”
Shporta e blerjeve