Trajtim komplet per kembet

In stock

2500 LEK

Eksfoliues, hidratues, zbutes, freskues, aromatizues, qetesues.

I rekomanduar per parandalimine kallove, lekures se ashper, plasaritjeve dhe eres se keqe.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 75 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

Emulsion multi funksional per nje trajtim komplet te kembeve, me arome eukalipti, portokalli dhe nenexhiku. Ideal per kallot, lekuren e thate, carjet e thembres, brazdat e krijuara nga tharja e lekures.

• Zbutese dhe rigjeneruese ne rast morthi
• Parandalon eren e keqe gjate dites dhe eshte relaksuese per kembet e lodhura ne darke

Rezultati: kembe te shendetshme, te buta, te lemuara dhe te fresketa.

Perdorimi: Aplikoni nje sasi te vogel ne kembe dhe masazhojeni, vishni corape si per trajtimin gjate dites si per ate gjate nates. Alternoni me larjet eksfoliuese me Masken Peeling Anti Age dhe gure shtufi ose lime ne pjeset me te ngurta. Perdoreni ne mengjes dhe darke deri sa te arrini rezultatin e deshiruar dhe me pas kaloni ne perdorim vetem nje here ne dite per mirembajtje. Mos e perdorni ne zona te çara thelle apo te infiamuara per te cilat eshte e nevojshme konsulta e mjekut.

INCI: Aqua [Water], Caprylic/Capric triglyceride, Glyceryl stearate, Olea europaea (Olive) fruit oil*, Olea europaea (Olive) leaf extract*/**, Sodium stearoyl lactylate, Squalane, Glycerin***, Butyrospermum parkii (Shea butter), Cetearyl alcohol, Sorbitol, Mel/Honey*, Phenoxyethanol, Glycolic acid, Arnica montana flower extract*, Xanthan gum, Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Limonene, Urea, Cera alba*, Menthol, Panthenol, Salicylic acid, Mentha piperita (Peppermint) oil*, Eucalyptus globulus leaf oil*, Arachis hypogaea (Peanut) oil, Lecithin, Ceratonia siliqua gum, Citrus medica limonum (Lemon) fruit extract, Mangifera indica (Mango) fruit extract, Passiflora edulis flower extract, Daucus carota sativa (Carrot) root extract*, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil*, Retinol, Tocopherol, Citrus aurantium dulcis (Orange) peel oil*, Sodium lactate, Sodium PCA, Ascorbyl palmitate, Lactic acid, Citric acid, Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide.
* Organike
** Bere nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trajtim komplet per kembet”
Shporta e blerjeve