Trajtim super intensiv anti rrudhe

In stock

5000 LEK

 

Serum me efekt lifting per konturin e syve, buzeve dhe zonave kritike.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 30 ml

In stock

Shto ne Liste

Emulsion kremoz me aktivitet te larte anti-radikale, anti age dhe me arome delikate e te fresket te ullirit dhe rrushit.

Ka perqendrim te larte te Hydroxytyrosol (‘Pastrues’ i fuqishem i radikaleve nga gjethet e ullirit), duke i dhene aftesine per te penetruar membranat qelizore te neutralizoje efektet toksike te radikaleve te lira.

Perdorimi: aplikoni nje sasi te vogel cdo dite, mengjes dhe darke ne zonat me interes ose ne te gjithe fytyren pas larjes, per te minimizuar rrudhat dhe fryrjen dhe per te dhene butesi, tonifikim dhe jete te re lekures. Pas perthithjes, prodhon nje efekt te lehte lifting. Evitoni kontaktin me syte.

INCI: Aqua [Water], Olea europaea (Olive) leaf extract*/**, Vitis vinifera (Grape) leaf extract*/**, Vitis vinifera (Grape) seed extract, Olea europaea (Olive) fruit oil*, Cetearyl alcohol, Glycerin***, Lauryl glucoside, Hydrogenated olive oil, Xylitol, Mel/Honey*, Sodium stearoyl lactylate, Phenoxyethanol, Ascorbyl palmitate, Sodium benzoate, Olea europaea (Olive) fruit unsaponifiables, Parfum [Fragrance], Sodium dehydroacetate, Xanthan gum, Caffeine, Cera alba*, Rosa moschata oil*, Tocopheryl acetate, Arachis hypogaea (Peanut) oil, Ceratonia siliqua gum, Daucus carota sativa (Carrot) root extract*, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil*, Lecithin, Citrus medica limonum (Lemon) fruit extract, Mangifera indica (Mango) fruit extract, Passiflora edulis flower extract, Retinol, Sodium lactate, Sodium PCA, Tocopherol, Lactic acid, Glycolic acid, Citric acid, Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide, Urea.

* Organike
** Bere nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences
*** Origjine bimore

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trajtim super intensiv anti rrudhe”
Shporta e blerjeve