Uje i Helichrysum per fytyren

In stock

1700 LEK

Ne cdo moment te dites, per te gjitha llojet e lekurave, edhe ato me te ndjeshme.

• Produkt organik
• Dermatologjikisht i testuar
• Vegan dhe nickel tested
• Made in Italy
• 100 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Uji hidratues i helikrizit stimulon dhe tonifikon fytyren, duke e bere te bute e te mendafshte. Produkti ka veti terheqese, purifikuese dhe freskuese. Eshte i pershtatshem per lekurat delikate, me probleme aknesh, papastertish ose irritime.

Perdorimi:
Ne cdo moment te dites. Spruconi produktin direkt ne lekure duke evituar syte dhe lereni te jape efektin.

Nuk permban:
• Parabene
• Silikone
• Petrolatum
• Vajra mineral
• PEG, PPG, EDTA
• Alkool
• SLS, SLES, BHA, BHT, OGM
• Ingrediente me prejardhje shtazore
• Lanoline dhe ngjyryes

INCI: HELICHRYSUM ITALICUM, FLOWER WATER.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uje i Helichrysum per fytyren”
Shporta e blerjeve