Sale!

Uje micelar 5 ne 1

750 LEK1875 LEK

SKU: N/A
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Zbut dhe ekuilibron, duke siguruar nje tolerance periokulare dhe duke e lene lekuren te bute e te lemuar dhe me nje ndjesi rehatie.

Tonik i lehte dhe freskues, ne formule micelare, me arome trendafili dhe lulesh mesdhetare.

I pershtatshem per lekura te ndjeshme, ka disa funksione:

• Lares delikat fytyre dhe heq tualetin
• Eliminon papastertite dhe ngushton poret
• Hidraton dhe tonifikon
• Pasuron lekuren me faktore anti age.

INCI: Aqua [Water], Olea europaea (Olive) leaf extract*/**, Aloe barbadensis leaf juice*, Glycerin***, Decyl glucoside, Propanediol, Mel/Honey*, Avena sativa (Oat) bran extract*, Citrus medica limonum (Lemon) peel extract*, Cof fea arabica (Cof fee) seed extract*, Glycyrrhiza glabra (Licorice) root extract*, Sodium chloride, Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Panthenol, Parfum [Fragrance].
* Organike
** Bere nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences.
*** Origjine bimore

Permasat

150 ml, 50 ml

Shporta e blerjeve