Vaj anti-age fytyre, trup dhe floke

2000 LEK6500 LEK

SKU: N/A

 

Perzierje e pasur vajrash te cmuar me arome delikate te kajsise, per nje lekure jashtezakonisht te bute, te mendafshte dhe te ushqyer dhe per floket me te shendetshem, te forte e me shkelqim.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 50 ml, 100 ml, 200 ml

Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: , ,

Perhapet me lehtesi dhe perthithet shpejt pa lene lekuren te yndyrshme. Ne cdo perdorim bashkohet aksioni intensiv anti rrudhe i antioksidanteve te gjetheve te ullirit, rrushit dhe cajit jeshil, me ate detoksikuese dhe kulluese te meshtenkes dhe aksionit ekuilibrues te Helichrysum dhe te aloes, per nje trajtim komplet bukurie.

Produkt multi funksional qe mund te perdoret edhe per:
• Kujdesin e perditshem ushqyes dhe anti-age te fytyres dhe trupit
• Masazh per fytyren, trupin, skalpin
• Maske per skalpin e cekuilibruar dhe floket e thate dhe/ose te ashper
• Mbrojtes, forcues, shkelqyes per pas shampoos

Perdorimi: aplikojeni ne fytyre (evitoni zonen periokulare) dhe trup, mundesisht ne lekure te lare e te njome, masazhoni deri ne perthithje te plote. Mund te fshini produktin e tepert me nje peshqir. Per masazhin e zgjatur aplikoni nje sasi me te madhe produkti deri sa te merni efektin e deshiruar. Si maske per floket, aplikojeni pas shampoos, ne lekure dhe floke te thare paraprakisht me peshqir, perhapeni produktin me kreher; mblidhini floket me nje leter platike, lereni te veproje per 30-60 minuta dhe me pas lajini. Si perdorim pas shampos, aplikoni nje sasi te vogel ne zonat me te thata dhe te ashpra te flokeve, me pas vazhdoni me tharjen dhe krehjen.

INCI: Sesamum indicum (Sesame) seed oil*, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil*, Caprylic/capric triglyceride, Ethylhexyl palmitate, Dicaprylyl ether, Squalane, Olea europaea (Olive) leaf extract*/**, Helichrysum italicum extract*/**, Olea europaea (Olive) fruit oil*, Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) oil*, Rosa moschata oil*, Aloe barbadensis extract*, Vitis vinifera (Grape) seed oil*, Daucus carota sativa (Carrot) root extract*, Betula alba leaf extract*, Camelia sinensis leaf extract*, Arachis hypogaea (Peanut) oil, Parfum [Fragrance], Limonene, Lecithin, Ascorbyl palmitate, Tocopheryl acetate, Linalool, Tocopherol, Retinol, Geraniol, Citric acid.
*Organike
**Bere nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences

Permasat

100 ml, 200 ml, 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj anti-age fytyre, trup dhe floke”
Shporta e blerjeve