Vaj argani BIO

In stock

2300 LEK

 

Vaj me perthithje te shpejte, i pershtatshem per floket, fytyren dhe trupin.

Veti ushqyese dhe kurative.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 50 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , ,

100% i paster, i shtypur ne te ftohte.
I lehte per t’u perthithur, eshte nje vaj i persosur per fytyren dhe trupin dhe u jep shkelqim flokeve te stresuar.
Fale prezences se antioksiduesve natyrale (vitamina E) dhe omega 3-6-9, ka veti ushqyese dhe sheruese. Ngadaleson procesin e plakjes duke e bere lekuren me elastike dhe me te shnderitshme.

INCI: Argania Spinosa Oil *
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj argani BIO”
Shporta e blerjeve