Vaj bajamesh te embla

Out of stock

1500 LEK

 

Zbutes, embelsues, ushqyes dhe qetesues, vaji i bajameve te embla eshte i pasur me proteina, glucide, kripera minerale, vitamine A dhe te grupit B.

Eshte i pershtatshem per cdo lekure, edhe per ato me delikatet si ajo e femijeve.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , , ,

Per te sapolindur, gra shtatezena dhe ne dobesim. Eshte nje vaj vegjetal i paster i prodhuar nga presioni ne te ftohte i bajameve te embla.

Fale perberjes se tij, sjell nje aksion shume te mire antioksidant, lufton plakjen e lekures dhe perdoret per trajtimin e lekurave te thata e te skuqura si ato te femijeve.

Principet aktive:

• Vitamine E
• Acid oleik dhe linoleik
• Fraksione te tokoferoleve, sistoferoleve dhe fosfolipideve
• Vaj bajamesh

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure dhe masazhoni me delikatese deri ne perthithje te plote te produktit.

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj bajamesh te embla”
Shporta e blerjeve