Vaj bio i farave te linit

Out of stock

1100 LEK

 

Vaj per floke te demtuar, te thate dhe pa jete.

Ushqen, forcon dhe mbron nga nxehtesia.

• Produkt organik
• Vegan
• Made in Italy
• 100 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Vaji i farave te linit i La Saponaria eshte nje produkt vegan, i perftuar nga shtrydhja ne te ftohte te farave te linit biologjike. Nuk permban tretes apo antioksidante dhe eshte deodorizuar me metoda mekanike.

Vaji i linit eshte i persosur per t’u dhene force dhe ushqim flokeve te thate, te shfibruar e te fikur. Eshte i dobishem ne parandalimin e krijimit te majave dyshe.

Perdorimi: aplikoni nje sasi te vogel te vajit tek majat para krehjes ose perdoreni si maske para larjes.

INCI: Linum Usitatissimum Oil
*bio

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj bio i farave te linit”
Shporta e blerjeve