Vaj i thate per floke Light Up!

In stock

2900 LEK

Miks vajrash 100% natyrale dhe eko-bio, efekt ristrukturues i fibres se flokut.

Efekt elasticizues dhe nuk yndyros.

• Produkt organik
• Dermatologjikisht i testuar
• Vegan dhe nickel tested
• Made in Italy
• 100 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , ,

Vaj i thate per floket eshte nje mrekulli per te shkelqyer dhe ristrukturuar floket. Me perdorimin e tij floket do jene menjehere me elastike, te forta dhe te me shkelqim! Konsistenca e tij ben qe floku te trajtohet pa lene shtresen e yndyrshme.

Principet aktive:
• Ekstrakte vegjetale te perftuara nga sheqerna dhe vaj kokosi
• Vaj Jojoba
• Vaj hurmash arabie bio
• Vaj argani bio
• Vitamina E dhe C

Perdorimi: aplikojeni ne floket e thate dhe vazhdoni me krehjen. Nese e perdorni te floket e lare dhe te thare me peshqir, i mbroni nga nxehtesia e thareses dhe piastres. Ne floket e thate parandalon krijimin e majave dyshe dhe eliminon efektin elektrizues dhe dredhues te flokeve. Koha pas hapjes eshte 3 muaj.
Nuk permban:
• Parabene
• Silikone
• Petrolatum
• Vajra mineral
• PEG, PPG, EDTA
• Alkool
• SLS, SLES, BHA, BHT, OGM
• Ingrediente me prejardhje shtazore
• Lanoline dhe ngjyryes

INCI: Isoamyl Laurate, Helianthus Annuus Seed Oil, Isoamyl Cocoate, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Parfum, Balanites Roxburghii Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj i thate per floke Light Up!”
Shporta e blerjeve