Vaj per nenen dhe femijen

In stock

1000 LEK

Per nena dhe femije te lumtur, me shume vitamine E!
Pa alergjene apo parfumra.

• Produkt organik
• Dermatologjikisht i testuar per lekurat e ndjeshme
• Vegan
• Made in Italy
• 30 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , ,

Vaji i linjes ‘ Le Albicoccole’, eshte nje koncentrat natyre qe mbron lekuren e ndjeshme dhe delikate te femijeve qe nga lindja dhe eshte ideale ne te gjitha rastet e plasaritjeve ose skuqjeve.
Vaji eshte gjithashtu perfekt per te mbajtur elasticitetin e lekures se nenes qe ushqen me gji.

Principet aktive:
• Vitamine E
• Vaj kajsie
• Vaj bajamesh te embla

Perdorimi:
Per nenat: masazhoni direkt tek kokat e gjinjeve per te parandaluar carje dhe skuqje (nuk eshte e nevojshme shpelarja para ushqimit me gji).
Per femijen: aplikojeni direkt tek lekura e plasaritue.

INCI: Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Prunus Armeniaca Kernel Oil.
*organike.

Shporta e blerjeve