Vaj trupi per masazhe Fitocell

Out of stock

2200 LEK

Vaj trupi, ideal per masazhe.

Stimulon mikroqarkullimin, tonifikon, forcon dhe ndihmon me problemet e celulitit.

•  Produkt organik
•  Vegan
•  Made in Italy
•  100 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Vaji i trupit per masazhe Fitocell i La Saponaria, parandalon dhe lufton imperfeksionet e lekures qe vijne nga celuliti dhe stimulon mikroqarkullimin poshte lekures, fale prezences se substancave funksionale me veti tonifikuese, stimuluese dhe forcuese.

Principet aktive:
• Ekstrakte te xhinko bilobes
• Kafe
• Dredhke
• Rusco
• Vajra esenciale te limonit dhe nenexhikut

Perdorimi: Pas dushit masazhoni me levizje rrethore.

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract*, Ruscus Aculeatus Root Extract*, Hedera Helix Leaf Extract*, Arnica Montana Flower Extract, Mentha Piperita Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Tocopherol, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Eugenol, Limonene, Cinnamal, Citral, Coumarin, Linalool, Geraniol, Cinnamyl Alcohol
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj trupi per masazhe Fitocell”
Shporta e blerjeve