Xhel hidratues per fytyre te yndyrshme

Out of stock

4300 LEK

Deep moisture gel.

Jipini lekures tuaj hidratim te thelle me kete formule te lehte qe nuk rendon ne lekure, perfekte per lekurat e yndryshme ose mikes. Kontrollon prodhimin e tepert te yndyres, minimizon dukjen e poreve, ul shkelqimin e tepert dhe zbut lekuren e irrituar. Perthithet shpejt dhe e le lekuren menjehere me te bute dhe te paster.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 50 ml

Out of stock

Shto ne Liste

Perdorimi: aplikojeni çdo mengjes ne fytyre te paster dhe qafe.

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR, 30 gra:
95% raportuan hidratim te permiresuar te lekures gjate dites
95% paten lekure me te bute dhe te shendetshme pas 4 javesh
75% konfirmuan qe lekura rezultoi shume me pak e yndyrshme.

INCI: Aqua Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Alcohol, Hamamelis Virginiana (Witch-hazel) Leaf Water, Glycerin, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract, Plantago Major (Plantain) Leaf Extract, Propanediol, Galactoarabinan Quercus Robur (Oak) Bark Extract, Salvia Officinalis (Salvia) Leaf Extract, Sodium levulinate, Aroma, Amorphophallus Konjac Root Extract, Sodium anisate, Sodium Hyaluronate ,Xanthan Gum, Lactic Acid, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid

Shporta e blerjeve