Hello tomorrow!

Altissia Privè eshte nje shopping club privat online ku te rregjistruarit mund te gjejne markat me ekskluzive te veshjeve, aksesoreve, kepuceve dhe kozmetikes me çmime outlet me ulje deri ne 70%. Rregjistrimi eshte i thjeshte, falas dhe pa blerje te detyrueshme. Mjafton nje click per te pasur akses tek te gjitha ofertat e fundit dhe per te qene gjithmone te azhornuar me te rejat me te fundit te modes dhe kujdesit per veten! Ofertat zgjasin vetem per pak dite duke ju dhene mundesine te gjeni çdo jave marka dhe produkte te reja.

Njerezit do bejne gjithmone shopping. Qellimi yne eshte ta bejme kete eksperience me te thjeshten, te shpejten e te bukuren per ta.

CEO / FOUNDER I ALTISSIAPRIVE.AL

Si funksionojne shitjet tek altissiaprive.al

RREGJISTROHU FALAS

PC, laptop, tablet, smartphone…s’ka rendesi, zgjidhe ti menyren me te rehatshme per t’u lidhur me altissiaprive.al

TIK TAK....

Ofertat zgjasin vetem pak dite, countdown-i tek produktet te tregon sa kohe mbetet akoma per te perfituar nga uljet.

DOGANA

Shumica e produkteve te disponueshme tek siti yne vijne nga jashte vendit. Blini online ne sigurine me totale dhe harroni kohen e humbur neper posta dhe kostot e doganes, merremi ne me çdo gje. Ju duhet vetem te prisni porosine e juaj.

MODE, DEKOR APO KOZMETIKE?

Ka per te gjitha shijet! Te ngelet vetem te zgjedhesh.

CLICK & COLLECT

Je i paduruar per te pasur produktin ne dore? Terhiqe ne dyqanin tone me te afert brenda 2 oresh. Per me shume detaje klikoni ketu.

DERGESA NE TE GJITHE SHQIPERINE

Ti vetem mendo te besh shopping. Produktet ti sjellim ne kudo te jesh.

ÇMIME OUTLET

Kurseni kohe dhe para duke blere, vetem me nje click, markat me te mira me çmimet me konkuruese ne treg.

PAGESA TE SIGURTA

Nepermjet portofolit tuaj virtual ne EasyPay, mund te perdorni karten, llogarine bankare apo cash per te paguar tek ne. Transaksionet jane te sigurta e te kriptuara.

STAFF I SPECIALIZUAR

Na ler te te ndihmojme, vijme nga nje eksperince shumevjeçare bashkepunimi me leader te e-commerce si Amazon, Zalando e shume te tjere. Sherbimi yne i klientit eshte gjithmone ne gatishmerine tende.

Shporta e blerjeve